O nás

Taneční skupina Diamonds Dance group (DDg) působí od roku 2010, kdy lektorka, choreografka Dominika Metličková dala dohromady amatérské tanečnice, které milují tanec. Dnes po 10 letech jsme již poloprofesionální skupina a připravujeme pro vás stále nové choreografie, které doplní každou společenskou akci! 

V našem repertoáru si můžete vybrat z cca 10 choreografií. Nejúspěšnějším a nejžádanějším tanečním vystoupením je choreografie inspirovaná francouzským kabaretem "Kankán", a muzikálové vystoupení s prvky flirt dance inspirované muzikálem Nine "Be Italian" (vhodné na plesy, párty, narozeninové oslavy)

S choreografií "Kankán" Dominiky Metličkové jsme získaly druhé místo v soutěži Taneční skupina roku 2015 na mistrovství Čech a následně jsme jej obhájily na Mistrovství České republiky. Medaile jsme také získaly v regionálním kole Taneční skupiny roku a to první místo opět s choreografií "Kankán" a druhé místo s choreografií "Salsa-Pide"

S choreografií "Be Italien" Dominiky Metličkové jsme zvítězily v taneční soutěži v rámci tanečního festivalu Dance of Love 2013 v kategorii flirt dance.

Nabízíme jednotlivá taneční vystoupení, taneční pásma na vaše kulturní a společenské akce, firemní večírky, plesy, silvestrovské párty, klubové večírky, charitativní akce, maturitní plesy, narozeninové a svatební oslavy, zumba pro děti. Uspořádáme Vám pro zpestření Vašich akcí taneční workshop.

V nabídce si můžete vybrat z různých tanečních stylů - NOVĚ charleston, chair dance a dále pak flamenco,  salsa, flirt dance, kabaret, muzikál, latin dance, jive, a jiné. 

Jednotlivá taneční vystoupení jsou přizpůsobena dle vašich požadavků pro 2 - 8 tanečnic.

Těšíme se na vás

                                                               Diamonds Dance group

Rezervaci termínu na následující sezónu můžete provést snadno pomocí formuláře. V co nejbližší době Vás budeme kontaktovat zpět. Vaše DDg

Rezervaci termínu na následující sezónu můžete provést snadno pomocí formuláře. V co nejbližší době Vás budeme kontaktovat zpět. Vaše DDg

Je tomu 10 let, kdy jsem se svými nadšenými tanečnicemi rozhodla založit taneční skupinu Diamonds Dance group! Za tu dobu jsme prošly mnoha změnami a především jsme odvystupovaly nespočet vystoupení na všech možných kulturních akcích!

Stále hledáme posily do našeho týmu!!! ;) Talentované dívky a ženy s předchozími tanečními zkušenostmi, které chtějí být členkami taneční skupiny, která se orientuje na různé taneční styly. Tréninky máme pravidelně v pátky a jednou ročně jezdíme na soustředění, kde je účast povinná (4.-6.9.2020). A na co se můžete těšit? Na nevšední zážitky a...

DDG vs Covid

13.04.2020

Předčasně jsme musely ukončit sezónu, ale nechtěly jsme se vzdát tance, a tak vznikla naše Covidová choreografie, kterou členky Diamonds Dance group stavěly samy doma a hle, co z toho vzniklo?!

© 2020 Diamonds Dance group - Dominika Metličková
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!