Dominika Metličková

...lektorka tance, choreograf, tanečnice, produkční

Lektorka tance

V současné době vedu pravidelnou výuku kurzů a semináře pro dospělé i děti. Učím muzikálový tanec, salsu, flirt dance, lady latin dance, balet pro dospělé, FitLatinoDance, moderní tanec, fitbalet, lady salsu, fit salsu, salsu junior a bachatu.

Na mých hodinách máte možnost zažívat stále nové věci a posunovat se tak ve vašem umění.

Můžete se mnou zažít taneční víkendové pobyty a dovolené, zavystupovat si na veřejných produkcích, či jiné nevšední zážitky! ;)

Jako lektorka působím již od roku 2001, s výukou jsem začala na ZUŠ v Pardubicích - klasický tanec, vedla hodiny klasického a moderního tance pro tanečníky latinsko-amerických tanců, v Praze jsem poté vedla na ZUŠ v Ďáblicích taneční přípravku (děti věku 3-6let) a v přidružené taneční skupině učila jazz dance, muzikálový tanec a klasický tanec (děti věku 10-18let). Vedla jsem také hodiny muzikálového a výrazového tance. A v roce 2009 jsem začala učit v Centru Tance. V současné době učím pro Taneční studio Dominique a budu se na vás těšit třeba na hodinách tance! ;)

Choreograf

Má choreografická tvora zahrnuje předtančení na maturitní plesy, samostatné performance a taneční čísla na večírky. Momentálně tvořím hlavně pro taneční skupinu DDg, ale vyhovím i speciálním přáním, jako je například v dnešní době velmi módní svatební tanec! Nebo přípravy na volné disciplíny na různých soutěžích krásy. 

Tanečnice

Začátky mé taneční kariéry sahají až do mých 5-ti letech, kdy jsem začala navštěvovat ZUŠ v Pardubicích, kde jsem se pod vedením prof. Demlové seznámila se základy baletu, moderního, lidového a scénického tance. Při studiu na ZUŠ jsme měli 2x do roka představení ve Východočeském divadle na "velké scéně" a samotné vystupování na jevišti pro mě bylo a dodnes je okouzlující! To vše rozhodlo definitivně o tom, že půjdu ve stopách tance a v roce 1993 jsem nastoupila na Taneční konzervatoř Praha. Zde jsem studovala tanec klasický/balet, moderní - jazz, contemporary, charakterní, lidový, flamenco a historické tance.
V rámci TK jsem nastudovala role v baletech Louskáček, Šípková Růženka, Marná opatrnost a Polovecké tance uvedené ve Stavovském divadle v Praze, a také externě spolupracovala s Národním divadlem, kde jsem účinkovala v Labutím jezeře.
Od roku 2001 jsem se účastnila zájezdových představení v Německu a Francii, např. Veselá vdova, Fantom opery, Ptáčník, v ČR zájezdové operetky Růže z Argentiny a turné po Číně s projektem Vídeňského symfonického orchestru Straussovy valčíky. Byla jsem členkou taneční skupiny LG Style, tančila v projektech Mozart Semper vivat! a The Sound of Polka a dále vystupovala v divadle The Magic Prague Theatre.
Studovala pod vedením Zdeny Nemcové klasický tanec, Hany Vláčilové a Taťány Juřicové scénický klasický tanec, Pavla Ždichynce tanec s partnerem, dále Taťány Krištůvkové flamenco a historický tanec, Zuzany Gančevové moderní tanec - technika M.Graham, jazz dance, Aleny Drápalíkové moderní tanec - technika Limon, contemporary dance, a také Ivanem Muchou lidový tanec. Ze zahraničních pedagogů mě vedl Claud Paul Henry na semináři moderního tance.

Produkční

Od roku 2011 se podílím na organizaci párty, večírků a plesů Centra Tance.

Od roku 2005 jsem začala působit jako externí produkční pro projekty Kenvelo-Tiesto, Frisco, firmy Foibos a.s., MW2 motion s.r.o.. A dále jsem pracovala castingové společnosti Casting-Barrandov s.r.o.

Tentýž rok vznikla agentura Dee Production, která zajišťovala hostesky na kulturní akce, veletrhy a večírky. Dále dodávala modelky na módní přehlídky a fotomodelky. Její hlavní náplní bylo zajišťovat tanečnice na večírky, gogo tanečnice na párty a taneční vystoupení na kulturních akcích.

Modeling

Příprava modelek na módní přehlídky, výuka chůze a správného držení těla, příprava na soutěže miss vč. vytvoření taneční choreografie, výuka pózování před fotografem a styling.

Jako lektorka a choreografka jsem se zúčastnila projektu Czech Models, kde z castingu bylo vybráno 15 dívek a mužů, ze kterých se během intenzivní 2-měsíční práce staly modelky a modelové. Vše bylo pak završeno absolventskou módní přehlídnou.

Styling -spolupracovala jsem s fotografem Vojtou Reslerem.


Tanec ze srdce je pohlazením pro duši!

© 2020 Diamonds Dance group - Dominika Metličková
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!